Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen madarat érdemes venni?

Milyen madarat érdemes venni?

Figyelt kérdés
Anyu azt mondta,hogyha ha meghal a kutyánk,akkor választhatok egy benti állatot.Én a madár mellett döntöttem.Milyet érdemes venni?Olyat szeretnék aminek szép a tollazata,meg lehet tanítani beszélni,jól repül és jó a látása,hallása
2013. jún. 26. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha azt akarod, hogy tudjon szavakat utánozni, akkor papagájt vegyél, viszont legalább annyi törődést igényel, mint egy kutya. Nagyon intelligens állatok, törődés hiányában azonban több bosszúságot okoz, mint örömet. Ami biztosan meg fog szólalni, ha foglalkozol vele, az a jákó. Nem színes és csicsás, de nagyon okos madarak.
2013. jún. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben,lehet őket a vállunkon hordozni?Lefeküdhetek vele tv-t nézni?A tojót,vagy a hímet érdemes venni?
2013. jún. 26. 11:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem szeretni a minimaxot,de egy akciófilmet lehet megnézne!
2013. júl. 5. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kérdésedre egyszerű a válasz. :)

Szerintem papagájok után keresgélj, és azt vegyél. Nekem eddig voltak papagájom, és meg voltam elégedve vele. Sajnos nem tudott beszélni, de nagyon jó dolgokra be tudtam tanítani (nimfám volt). Pl.: Ha meg akartam simogatni, odajött hozzám, és lehajtotta a kis fejét. :D:D:D Szerintem ha még nem volt életedben papagájod, akkor a hullámost vagy a nimfát válaszd. Első papagáj tulajdonosnak ez a két fajta tökéletes. :)) A rozella papagájt nem ajánlom, mert agresszív típus. Az ilyen nagy papagájokkal meg nehéz lesz a dolgod. Pl. Amazon papagáj. Ennek van ára, és eléggé ijesztő mikor élőben meglátod. Szóval szerintem ha papagájt választanál akkor vagy nimfákat vagy hulikat vegyél. :DD

2013. júl. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nevelj fel egy szarkát szajkót vagy seregély.nagyon könnyen felnevelhető.nem olyan kínyes mint a papagáj és jobban is beszél mondjuk itt csak a szajkó és a seregély.Itt kiemelném a seregély ami szerintem a legszebb és a legjobb hangutánzók közé sorolt.a szarka és a szajkó mindenevő szóval minden élelmet odaadhatsz nekik.ragaszkodnak ezért kinn is tarthatod.a hideget is jól tűri.színesek is és ingyen van nem kell vele annyit foglalkozni.nekem is van most épp egy szarkám nagyon aranyos szeretettel teli kis jószág.jobban megéri mint egy papagáj.nézz utána az egzotikusmadarak.hu oldalon és ha tetszik akkor tetszik ha nem akkor nem.a felneveléshez ha érdekel kutya konzer és rovarok a legjobb.a fiókát szarka szajkó májusban kell kivenni a fészekből,seregély március környékén.
2013. aug. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!