Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Papagáj! Véleményetek?

Papagáj! Véleményetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Az érdekelne engem,hogy mit gondol erről?Van két hullámos papagájom az egyik másfél éve van meg imádomjuk nagyon nagy becsben van az egész napot kinnt tölti szinte imád engem állandóan az ujjamra röpül meg a vállamra.A másik két hete van meg már Ő is nagyon szelid már Ő is reflexből ugrik az ujjamra Ő is már kinnt játszik velem.Napközbe odaterítek az ágyamra egy lepedőt és ott alszanak velem.A másfél éves meg már tudja,hogy délutáni alvás van:D Szerintetek ez jó így?

#állat #papagáj #okosszelid
2013. okt. 26. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.Leírásod alapján arra a következtetésre jutottam,hogy imádod őket.És ez igy nagyon jol van
2013. okt. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nehogy véletlen ráfordulj alvás közben mert akkor ..húhh
2013. okt. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem szoktam én nagyon elaludni mellettük,de ha mégis átmegyek az ágy másik végébe de valamikor utánnam jönnek de akkor az ágy támlán vannak:D
2013. okt. 26. 18:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Mennyire édesek lehetnek :D bárcsak én is itt tartanék már a nimfáimmal. Minden jót nektek! :D
2013. okt. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!