Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyen röptessem a papagájom?

Hogyen röptessem a papagájom?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja kaptam a férjemtől 2 papagájt,egy lány és egy fiút.A fiú kézhez szokott,ha beteszem a kezem a kalitkába ráúl az ujjamra.A lány még egy kicsit fél,de néha ő is barátkozik velem.

Mivel a fiúval már jól kijöttem,gondoltam akár repülhetne is egy kicsit a szobába.

Kivettem a kalitkából,de ő vissza akart menni,és ekkor elkövettem azt a nagy hibát,hogy becsuktam elötte az ajtót.

Ahogy várható volt elrepült és ahogy az a nagy könyvben meg van írva,repült neki a szekrénynek,majd szépen lepottyant.Tett még pár kört aztán szerencsére az ágyon landolt.Gyorsan rádobtam egy terítőt és így vissza tudtam rakni a kalitkába.Egész éjjel figyletem,azt hittem megütötte magát,de nem lett baja.Azóta is rárepül az ujjamra,csak most már nem merem kivenni,nehogy tényleg valami baja legyen.Van esetleg valami ötletetek,hogyan próbálkozzam megint?


2013. nov. 2. 14:44
 1/3 anonim válasza:

Szia!


Nyugodtan vedd ki hagy repkedjen.

Az enyém is ezt csinálta minden nap vedd ki repülni és hozzá szokik az izma.

Mivel nem használja elfárad és azért repűlt a szekrénynek is.

2013. nov. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De úgy sajnáltam mikor hallottam meg láttam is,hogy csattant neki mindennek,meg ő valahogy olyan függőlegesen repkedett,semmi koordináció nem volt benne.
2013. nov. 2. 15:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem szabad kivenni őket elvileg.kinyitni az ajtót elég.kirepül ha akar.nem kell sürgetni
2013. nov. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!