Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit lehet csinálni, hogy a...

Mit lehet csinálni, hogy a kakas ne kukorékoljon? (Nem, nem tálalhatom fel, mert házikedvenc! )

Figyelt kérdés
Úgyhogy légyszi tényleg ne olyan "építő-jellegű" válaszokat adjatok, hogy "csinálj belőle pörköltet, vagy lődd le, vagy vágd el a nyakát, stb...", hanem ha valaki tud esetleg valamilyen praktikát, hogy mittomén takarjam le a ketrecét, hogy sötétben legyen. Előre is köszönöm.
2009. nov. 20. 10:49
1 2
 1/12 anonim válasza:
23%
Kösd össze a csőrét!:D De a pöri még jobb lenne!:D:P
2009. nov. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%
Vegyél példát Jimmyről. Ő megoldotta, hogy többet ne hallja a kukorékolást.
2009. nov. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
szerintem csak egy barátnőre lenne szüksége.de ha nem megy akkor marad a hangtompító:D jaa és a füldugó is hatásos lehet.de amúgy minek neked kakas otthonra?jaa szóval az ünnepekre tartogatod a kicsikét mi?:D:D
2009. nov. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%

Bezárod éjjelre valami sötét ólba úgy, hogy ne tudja, mikor van reggel, és akkor engeded ki, ha felkeltél???? A kakas a fényre reagál kukorékolással, vagy valami belső órája van és tudja mikor van reggel????

Ha ez nem műkszik, akkor füldugú, patika 100 ft, káros mellékhatása, orvosi ellenjavallata nincs, teljesen nem süketít meg, de erre jó.

2009. nov. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
:DD Annyira tudtam, hogy Jimmy-t nem hagyjátok ki a dologból! Meg a pörkölt, hát azt is sejtettem, hogy felajánljátok. Nem ölhetem meg, mert nem levágni vettem őket, hanem csak úgy, házikedvencnek. Naposcsibe korukban vettem őket a piacon. Akkor nem tudtam, hogy az egyik kakas... csak reméltem, hogy mind tyúk. Ahhoz képest mostanra már minden nap van friss, házi tojásunk, és a kakaska is aranyos, csak ne nyekeregne hajnalban... :( A füldugó azért nem jó, mert akkor nem hallom meg, ha a gyerek felébred a másik szobában... Most azon agyalunk, hogy átteszük az óljukat - mármint a tyúkokét :) - máshová, kicsit messzebb az ablakomtól... :)
2009. nov. 20. 11:23
 6/12 A kérdező kommentje:
Egyébként köszi az (értelmesebb) válaszokat! :)
2009. nov. 20. 11:24
 7/12 anonim ***** válasza:
26%

Én átveszem Tőled, küldd el, jó dolga lesz nálunk, 8 asszonya lesz.

Ha azt sem szeretnéd,

vidd el az óráshoz,:-)

hogy állítsa át az ébresztőrészt,

vagy ki ki belőle az elemet.

2009. nov. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
71%
De komolyan. A kakaskának az a dolga, hogy kukorékoljon. Ő is csak férfi, ki kell ezt valahogyan fejeznie. Ezt nektek kell valahogyan kibírni.
2009. nov. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Elvileg meg lehet műttetni a hangszálait, de én nem tenném. A kakaska az kukorékoljon.
2009. nov. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
82%
Mivel a kakas a fényviszonyok változására kukorékolnak (tudományosan bebizonyított), a legjobb módszer sötét helyen tartani amíg szükséges.
2009. nov. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!