Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogy ne etessem túl fekete rigóm?

Hogy ne etessem túl fekete rigóm?

Figyelt kérdés
Hali valamelyik évben neveltem fel fekete rigót sikeresen nos viszont egy öregasszony azt mondja egedjem el őket és az egyik még lassú volt és széjjeltépték de mindegy... Szóval tudom hogy nem véletlenül mennek le hanem le kell mennijük de agyobb bisztonságban vannak ha nálam nevelkednek.Csak csomójan mondják hogy nekik három napon belül meghal mert túletették. Nos nekem nem robbant fel a kajátó :D de már régen vlt azt tudom hogy csontit zabáltattam velk de nem tudom hogy mennyi időnként... ez lene a kérdésem hogy mennyi időnként kell. egyesek azt mond ták hogy akkor amikor rohadtul csipog annyira éhe mert amúgy folyton eszik. a Válaszokat köszönöm.

2013. dec. 14. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Te tényleg így írsz, vagy ez valami vicc?
2013. dec. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jóvan mocs nagymamám laptopján rossz a billentyűzet és kicsit rászoktama parasztos írásra
2013. dec. 14. 21:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor jó szalonnázást tovább a fészerben!
2013. dec. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi a kérdésed?

Mert nem nagyon értem a leírottak alapján.

2013. dec. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

én sem érteném de leírom hiba nélkül akkor jó lesz: Hali valamelyik évben neveltem fel fekete rigót sikeresen nos viszont egy öregasszony azt mondta engedjem el őket és az egyik még lassú volt és széjjeltépték de mindegy... Szóval tudom hogy nem véletlenül mennek le hanem le kell mennijük(a fészekből) de nagyobb biztonságban vannak ha nálam nevelkednek.Csak csomóan mondják hogy nekik három napon belül meghalt mert túletették. Nos nekem nem robbant fel a kajától :D de már régen volt azt tudom hogy csontit zabáltattam velük de nem tudom hogy mennyi időnként... ez lenne a kérdésem hogy mennyi időnként kell. egyesek azt mondták hogy akkor amikor rohadtul csipog és annyira éhes mert amúgy folyton eszik. a Válaszokat köszönöm



Szóval az a lényeg hogy ha felnevelek egy fekete rigót(hogy őt legalább ne zabálják fel és garantáltan túlélje) Mikor és hányszor etessem?

2013. dec. 14. 22:21
 6/7 anonim ***** válasza:
decemberben?
2013. dec. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nyáron barátom
2013. dec. 15. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!