Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi történhetett a pintyeimmel?

Mi történhetett a pintyeimmel?

Figyelt kérdés
Négy napja kaptam őket, énekeltek, ugráltak, repkedtek. Mikor kimentem, még semmi bajuk nem volt természetesen viselkedtek, látszólag vidámak voltak. Kb. fél óra múlva az egyik már halott volt. Másnap a másik is követte. Én rontottam el valamit, vagy valami betegséget hozhattak magukkal?

2013. dec. 29. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Madarak már a tenyésztőnél vagy az állatkereskedésben betegek lehettek. Ha nincs tiszta kalitka, tiszta ivóvíz, de pl. vannak egerek, ezek megfertőzhetik őket. De lehet vírusos vagy baktériumos fertőzés is.
2013. dec. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezek a pintyek nem tenyésztQtQl, hanem állatkereskedésbQl voltak. Egy hozzáértQ ismerQsöm szerint ez volt a gond. Azt mndta, hogy oda általában a "hibás" állatokat viszik.
2014. jan. 3. 16:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen elhullás az penészes, avas eleségtől is lehet. Magokat csak megbízható helyről szabad venni.
2015. márc. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!