Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit tegyek? Tovább lent!

Mit tegyek? Tovább lent!

Figyelt kérdés

A him nimfám összevan téve egy tojoval,e az inkább a zanyukámat szereti és nem a tojot.A him az egyfolytában a kalitka azon sarkában vanm amilyik felévan az anyukám!Egyszer amikor kinn volt,az anya válára repült ,de amikor az apám közeledett felé egy szerüen megtámadta az apát és még engem is!Úgy belém csipet,hogy na...

Nem tudom mit tegyek! Elöre is köszönöm a segítségeket!



#állat #madár #madártámadás
2014. jan. 10. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen. A tenyésztő azt mondta,hogy nem nagyon tudunk mit csinálni mert olyan fajta amelyik nagyon hűséges a "párjához" és ha önként nem választja a másik madarat akkor nagyon ráerőltetni nem lehet. A miénk is olyan volt, hogy felült anyám vállára és simán lehetett vele közlekedni, vagy tv-t nézni,maradt ugyan ott. De ha közelebb ment másik családtag akkor eléggé agresszíven tudott viselkedni. És tényleg rohadt nagyot tud csípni! Nekünk volt direkt ilyen csőr koptató eszköz,elég masszív volt, de szép nyomokat hagyott benne. Sajnos úgy gondolom,hogy nagyon nem tudsz rajta változtatni. :(
2014. jan. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vannak lehetőségek ,hogy mit tegyek,habár kis esély van rá???
2014. jan. 10. 10:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom, hogy ki eteti nálatok őket, de próbáld meg, hogy mostantól apukád és Te eteted és foglalkozz vele sokkal többet anyukádat pedig kérd meg, hogy egy picit hanyagolja és, hogy ha lehet ne nagyon menjen arra fele.Hidd el egy próbát megér.Szerintem 2 hónap múlva már nem csinál ilyet.Légy kitartó.Remélem segítettem. :) Sok sikert. ;)

2014. jan. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nem vált be amit előzőleg tanácsoltam akkor lehet, hogy kell venni egy új tojót.

2014. jan. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak én szoktam etetni,itatni,kicserélni az "almukat".Néha-néha segítenek a tesóim is!
2014. jan. 11. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!