Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mennyibe kerül egy kongó jákó...

Mennyibe kerül egy kongó jákó papagáj?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm!!!

2014. jan. 12. 12:15
 1/1 anonim válasza:
150ezertől 180ezerig de inkább a drágábbat vedd mert az kézzel nevelt én is azt vettem. Nem bántam meg. Amúgy plusz még hozzá szobai röpde 1mX1mX1m es az enyém 238ezerbe került minden felszereléssel együtt. Plusz kint is van egy 8mes röpdéje. Azt hisezm jól érzi magát velünk. És ez az ami a legfontosabb. Ja és persze emelett kijöhet a lakásba is. Oda is gondoskodj neki egy szobai papagáj kiülőről nekünk 3 kellett hogy mindenhol legyen. Darabja ha jól emlékszem 35-6 ezer ft volt. De az ő boldogsága a legfontosabb. Plusz ha jó magvakat akarsz neki adni szakértőtől veszel magkeveréket 18 fajtából állót azt hiszem ennek jó ára volt. Kb 2990ft/kb ebből 10kg vegyél előre hogy ne kelljen állandóan magért járni plusz persze gyümi meg főtt tojás stb. Kb két hete van nálunk. Ohh és mielőtt elfelejtem kell vagy gyürű vagy chip mert ha nincs az állatvédők elkobozhatják és figyelj arra id legyen CITES papírja. Sok sikert. 25/n
2014. febr. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!