Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A kalitka aljába tehetek...

A kalitka aljába tehetek macskaalmot? Nem árt a papagájoknak, ha néha járkálnak is benne?

Figyelt kérdés
2014. jan. 21. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Minek bele macskaalom?


Madárhomok kell nekik, mert az abban lévő ásványi anyagokra szükségük van, vegyél nekik azt.

2014. jan. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Madárhomok külön kis tálkában van nekik, nem a kalitka aljában. A kaki alá gondoltam az almot, hogy ne a tálcára pottyantsanak, mert azt nehezebb tisztítani, mintha lenne rajta még egy réteg, amit kiöntök, és utána már csak átmosom, átfertőtlenítem a tálcát.
2014. jan. 24. 23:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Erre én újságpapírt használok. Az van a kalitka alján, beszórva a madárhomokkal, mert így ha mászkálnak lent és keresgélnek a leesett magok között, közben felcsipegetik a homokot, amit amúgy nem ennének meg magában.

Ezért lenne jobb oda szórni, mint tálba tenni.


Az újságpapírt pedig minden takarításkor csak kidobom, és kész is.

2014. jan. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem is az egyik kalitka újságpapiros, de a másik is az lesz. Homokot tálkába teszek nekik, így nem a kakijukból kell kiszedegetni.
2014. febr. 5. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!