Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagájoknak a...

Hullámos papagájoknak a kvarchomokot mibe kell bele tenni? Kis edénybe kell tenni, vagy a kalitka egész aljára?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 20:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nálunk csak egy kis edényben van a kalitka alján. Az egészre felesleges tenni.
2011. szept. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

És bele szokott menni?

2011. szept. 6. 21:51
 3/22 anonim ***** válasza:

Én az egész aljára szoktam tenni. Nem felesleges, mivel így egyrészt neki is jobb: ezen járkál, ha a földön van, többet is csipeget belőle, másrészt nekem is jobb takarításnál. Nem vagyok a "nyomdafestékes újságot a kalitka aljára" híve:)

Nem mellesleg meg igazán nem ez az pár száz Ft-os kilós homok a legdrágább kiadás a madarakkal kapcsolatban, hogy pont ezen spóroljak.

2011. szept. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Az első vagyok, nem megy bele, csipeget belőle néha. Az alján nem újságpapír van,hanem papírtörlő.

Évek óta így van, semmi baja sincs. Pucolni is egyszerű, de ha gondolod tegyél az egész aljára, ártani nem árt. Csak szerintem felesleges.

2011. szept. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Nem lesz tőle baja, persze. De a homok a madár szempontjából is hasznosabb, meg az ember szempontjából is jobban megéri. Szerintem. Árban is, takarításkor is, meg szerintem jobb ránézni, mint a papírtörlős változatra, se mindenkinek saját szíve joga eldönteni ezt a kérdést.


Szóval nehogy félreérts, a Tied sem tartom rosszabbnak, csak nekem, és a madaraimnak ez jött be jobban, úgyhogy én emellett tettem le a voksom, ha már a Kérdező megkérdezte:)

2011. szept. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Beus35 ***** válasza:
100%

Nekem a kalitka alján fehér lap van,mivel a kakit nehéz lemosni,pedig naponta takarítva van,sőt van,hogy többször is,mert ha olyan ételt kapnak,akkor malackát játszanak!:-)))

Homok nagy etető tálban van,beleszoktak ülni,sőt van,hogy szórja ki a csőrével:-)))

2011. szept. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Mekkora kalitkában tartjátok őket? Párban tartjátok őket?

2011. szept. 10. 19:00
 8/22 Beus35 ***** válasza:
Nekünk párban van,de amikor otthon vagyunk,akkor a kalitka ajtaja mindig nyitva van,és akkor repülnek,amikor akarnak,persze 22 óra fele,már alvás van,és akkor ajtó becsuk!!
2011. szept. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Egyszer én is kiengedtem az enyémet de neki repült a falnak és félek kiengedni, mert félek h eltöri a szárnyát :(
2011. szept. 11. 18:45
 10/22 anonim ***** válasza:
Nem kell ennyire félteni, így sosem tanul meg repülni. Igen, egyszer-kétszer neki fog menni, meg koppanni fog a földön, mivel lövése sincs, hogyan kell leszállni. De rájön, megtanulja. Nem szabad őket bezárva tartani, én is úgy engedem ki, mint Beus.
2011. szept. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!