Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Érdemes-e a műanyag keltetőgép...

Érdemes-e a műanyag keltetőgépeket megvenni?

Figyelt kérdés

Mennyire megbízhatóak? Melyik gyártó terméke és típusa a jobb?

Mire kell ügyelni az említett gépeknél?



2014. jan. 28. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekel, mert tervezek egyet venni, de nem tudom, milyent kellene
2014. jan. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk IO-103 keltetőnk van és ha betartod a használati utasítást akkor 75%-os kelés simán elérhető. Én elsőre 71%-ot értem el (tyúk tojással). Kacsával kisebb az eredmény de az nem a keltető hibája hanem a kacsáké. Szerintem olyat vegyél amibe van tojásforgató is így megkönyitheted a dolgod, de ezt nagyobb pl.:lúd tojásokhoz nem tudod használni ott marad a kézzel forgatás. [link]
2014. febr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Egon Noiro ***** válasza:
Ha még nem késtem el a válasszal, akkor egy tanácsot fogadj el kérlek. Olyat keress, ahol te magad is tudod állítani a hőfokot, mert sajnos előfordul, hogy a gép hőérzékelője nem jól van bekalibrálva és a valódi hőfokhoz képest egy-két fokkal többet vagy kevesebbet mér. Lázmérővel ellenőrizd le hogy mi a tuti hőfok a gépben és ahhoz viszonyítva állítsd be a gép hőfokát! A hőfokra egyébként csak az első héten érzékenyek nagyon a tojások, utána már egy fél órás nyitva felejtést is kibírnak. Viszont a műanyag házas gépek könnyebben tisztíthatóak és fertőtleníthetőek mint a hungarocell gépek, amink nekünk van.
2014. ápr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Egon Noiro ***** válasza:
Egy webcím. Úgy látom itt sokféle megtalálható: [link]
2014. ápr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!