Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egésznap fosik a kutyám és...

Egésznap fosik a kutyám és hányik, műanyag golyókat, valószínű megevett valamit az utcán séta közben többi lent?

Figyelt kérdés
Most kapott nurofen szirupot egy kanállal Egésznap nap nem evett semmit bármivel kináltam Inni sem akar Az állatorvoshoz holnapra kaptunk időpontot, mivel tudnék a fájdalmain enyhíteni?

2014. jan. 27. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen orvos az,aki ilyen esetben csak másnap hajlandó megnézni?Keressetek SOS másikat akár tömegközlekedéssel is,ha máshogy nem.

Tele van az ország kutyamérgezéses esetekkel,ne várj!

2014. jan. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Irány az állatorvos! Ez nem vicc! Ilyenkor sz.rd le az időpontot, vidd be, soron kívül nézzék meg. Ha meg most nem rendel vagy messze van vagy mittomén, legalább hívj fel más orvosokat is és kérj tanácsot, egy normális állatorvos telefonon is próbál segíteni!
2014. jan. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyorsan állatorvoshoz! Igazukvan az előttem íróknak. Ki tudja mi lessz ha holnapig vársz.
2014. jan. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A fájdalom az itt mellékes.Ha sokat fosik és hány,kiszárad.Jobb lenne egy ügyelet.
2014. jan. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Akiteki ***** válasza:
Milyen orvos az, ahol időpontot kell kérni, hogy megvizsgálja? Vidd egy másikhoz.
2014. jan. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha van másik orvos, fel kéne keresni, akár ügyelet is, mert bár nincs meleg így is kiszáradhat.

a Nurofen-t orvos javasolta?

2014. jan. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez nem vicc. Most nem akarlak ijeszgetni, de nekem így halt meg a kutyám.:( 5 éves labrador keverék.
2014. aug. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!