Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A hullámos papagajom nem tud...

A hullámos papagajom nem tud ráállni a jobb lábára. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom, h miért, vagy eltört.. nem tudom, de már alig tud támaszkodni. Az állatorvost felhívtam, azt mondta, h. fel kell vinni Pestre es 25-30 ezerert meggyógyítjàk.

Van más megoldás? Történt hasonló eset vkinél?

(egyebként kb 3 hete fáj a lába)


2014. febr. 6. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
ha csak nem vagy orvos és nincs saját készleted a gyogyitásához, akkor doki. egyébként 3 hét után már rég el kellett volna vinned, mert ha 3 hete fáj te meg csak nézed, az állatkínzás.. helyben nincs állatorvos?! holnap azonnal vidd el dokihoz...
2014. febr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De van helyben állatorvos. A kerdesem alá írtam, hogy felhívtam és mondta h. csak Pesten csinalják meg nagyon drágán.
2014. febr. 10. 14:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos ezen csak állatorvos tud segíteni. Megértem hogy nehéz ezt finanszírozni,de más lehetőség nincs. Vagy hagyod rengeteget szenvedni,elpusztulni,vagy találsz megoldást a helyzetre(másik állatorvos).

Ha szerencséd van meggyógyul szegényke segítség nélkül is.

2014. febr. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mi az a hatalmas gond, amit egy helyi orvos nem tud megcsinálni? vagy addig is javitani az állapotán? és ha csak pesten csinálják meg, miért nem viszed már?? szerinted itt neten, ugy h le sem irod mi a baj, majd valaki meggyogyitja távgyogyitással? nem értem, mi a kérdés... pénzt akarsz gyüjteni, hogy meggyogyitsák, vagy mi? sztem indulj a dokihoz, ha még nem tetted volna meg (pestre!!)
2014. febr. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!