Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hol tudnák venni galambokról...

Hol tudnák venni galambokról szóló könyvet? Tudnál esetleg szerzőt, címet mondani?

Figyelt kérdés

Nem regényre, vagy romantikus könyvre gondoltam. Hanem olyanra amiben benne vannak a fajták meg ilyenek.

Lírában, Alexandrában néztem de ott nem volt.


2009. dec. 8. 08:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Állattenyésztés 2. - Baromfi, haszongalamb

szerk. Horn Péter

Mezőgazda Kiadó


Jobban jársz ha megveszed használtan, maga a könyv van vagy 400 oldal, kb. 70 oldalnyi szól belőle a haszongalamb tenyésztésről és tartásról. Antikváriumokban, vaterán, teszveszen érdemes keresgélni.

2009. dec. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van egy nagyon jó könyv, amit a postagalambászok a saját bibliájuknak tartanak, ugyanis abban le van minden írva, amit csak tudni lehet a színöröklődéstől kezdve a fejformáig.


És közben a szerző beleírja a saját történeteit és tapasztalatait!


Én megmondom őszintén, hogy utálok olvasni, de ez a könyv olvastatta magát, amikor belekezdtem és nem bírtam letenni. Nagyon hamar kiolvastam.


Az a baj, hogy nem lehet sehol beszerezni, mert nem sok készült belőle és ami van, azt meg nem adják el a tenyésztők.


Nekem egy kis csellel sikerült egy eredeti példányt elolvasnom, de megvan egy Cd-n is.

És, ha kell, akkor fel tudom tölteni egy tárra és letöltheted. Szólj privátban!


Anker Alfonz: A repülő keresztrejtvény


Ez maga a könyv! Ha valaki mégis tud egy ilyet eredetiben, akkor légyszíves szóljon nekem és a fél karomat is odaadom érte! :D

2009. dec. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!