Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szabad adni a madaraknak...

Seila kérdése:

Szabad adni a madaraknak rendes szemes nyers tarhonyát?

Figyelt kérdés

Gondoltam hogy kevés nyers tarhonyát hozzá keverem a madáreledelhez amit lehet venni.

Száraz tésztákat egyáltalán megeszik? Vagy nem szabad nekik adni semmilyen tésztát mint a kenyeret? Rizset sem?


2014. febr. 12. 19:49
 1/4 gömbicica ***** válasza:

ÉN NEM ADNÉK ILYESMIT.

A MADÁRELESÉG TÖKÉLETES, ILL. NAPRAFORGÓ IS.

Rizst sem adnék.

sok kismadár szereti az almát.

Ezen a "télen" én sajnos nem sok kismadarat láttam( hiába tettem ki eleséget(((((

Régen volt nagyon sok fajta, lassan cinegét is csak mutatóban látok(

Volt hogy naponta megettek a rigók 2-3 almát :-D

most rigó sincs(((

2014. febr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Gondoltam hogy nem lehet tarhonyát adni nekik mert tészta és olyan mintha kenyeret adnék nekik.

Igazából nem volt még madáretetőnk, így gondoltam hogy vennénk egyet és látványnak is szép, meg eledellel fel lehet tölteni mindig.

Csak a cicákkal lesz gond, mert nagy vadászok.:D

2014. febr. 12. 20:21
 3/4 gömbicica ***** válasza:

gondoltam arra is, hogy a cicák miatt nincsenek madaraink. De évekkel ezelőtt is voltak macskák, és MADÁR IS BŐVEN.

Igy nem tudom, hogy mi van?

TAvaly vettem csomó speciális madáreleséget, külön pl. rigónak, mert előző évben nagyon sok volt, és majdhogynem csak almát ettek. utcára is ki-ki tettem nekik fák alá jártamban-keltemben.

De az összes madáreleséget ott ette meg a fene, főleg a faggyus dolgokat, és az élőeleséget((((

pedig drága volt. vettem spéci etetőket,az sem jött be ((((

Nem tudom hová lettek a madarak(

2014. febr. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Platypus ***** válasza:
Az ilyen száraz tészták rengeteg vizet vesznek fel, és megduzzadnak. Ha ez a madáron belül történik meg, az megölheti.
2014. febr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!