Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan fogjak verebet?

TodayVanda kérdése:

Hogyan fogjak verebet?

Figyelt kérdés
Van az udvarban 3 hím és 4 nőstény..

2014. febr. 19. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
41%

miért szeretnél verebet fogni?tenyészteni szeretnél?

[link]

2014. febr. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
minek akarod megfogni? Hány éves gyerek vagy?
2014. febr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tenyészteni szeretném mert egy Állatvédelmi programban vagyok benne és most gyakornoki munkán vagyok és az a feladatom hogy megfigyeljem az állatok párzását, a fiókák fejlődését, és etetésmódját.. 2.válaszoló a válaszom 23
2014. febr. 19. 15:19
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
és az állatvédelmi programban nem mondták, hogy a veréb védett és nem kéne megfogni? figyeld meg távcsővel...
2014. febr. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

véletlenül azt írtad, hogy 23 éves vagy.

szerintem inkább tyúkokkal kéne kezdened.

esetleg galamb, papagáj, de azokban könnyebb kárt tenni.

2014. febr. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Madarat könnyű fogni! Hálóval! Van erre egy szakszerű háló! Azzal szokták gyűrűzéshez megfogni az erdőben a madarakat!

Viszont ha meg kell őket figyelned,jó ötlet megfogni őket és fogságban tartani?? Valószinűsitem nem természetes viselkedést fogsz tapasztalni! Általában bokrokban csapatban tanyáznak..próbáld megfigyelni őket ott! A megfogás még oké..megfogod ovatosan megnézed,simi-simi esetleg gyűrűzés,hogy később a megfigyelés könnyebb legyen,de utána engedd el!

2014. febr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

azt irtad az udvarban,tehát logis következtetésem kertesházban élsz! Ha van hűvös veranda,tornác szerü rész,nagyobb esélyed van rozsdafarku vagy fecskék életét,fiokáit szokásait megfigyelni!

Ha mégis annál a tervednél maradnál hogy megfogod azt a 7 verebet és fogságban megfigyeled őket akkor egy jó nagy részt keríts el a kertben,remélhetőleg bokorral! Akkor van némi esélyed! De ha a pontos megfigyelés a cél te menj oda ahol ők 'laknak' ne őket ragadd ki!

2014. febr. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Tőzeg Áfonyácka! :)
2014. febr. 22. 11:38
 9/9 kagaime yuroishi válasza:
Honnan szedted hogy a veréb védett?
2015. febr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!