Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A hullámos papagájom 4 tojást...

A hullámos papagájom 4 tojást rakott, de nem állandóan ül rajtuk, ez mit jelent, ki fognak még kelni?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete megkapták a hullámos papagájaim a költő odút, de nem nagyon hittem benne, hogy lesz tojás. Aztán az egyik tojóm be is "költözött", de az alján lévő forgácsot bekaparta az egyik sarokba. Én visszasimogattam az aljára, de Ő megint elkaparta a sarokba. Aztán teltek a napok, egyre többet járt be, és tegnap amikor belenéztem az odúba, 4 pici tojás volt benne. A probléma viszont az, hogy úgy tudom, a 2. tojás után már elülnek, az enyém pedig állandóan bemegy, ráül, aztán hosszabb-rövidebb idő után kijön, eszik, repül, párzik, majd visszamegy, és ezt ismételgeti egész nap. Viszont este bevonul az odúba, és ott alszik a tojásokon. Gondot jelent hogy nem állandóan ül rajtuk, vagy ettől még lehet hogy kikelnek a fiókák?
2014. febr. 20. 19:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!