Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért olyan felelőtlenek a...

Miért olyan felelőtlenek a madarak? Sokszor láttam, hogy az úttest közepén ácsorognak, jön az autó és az utolsó pillanatban repülnek el

Figyelt kérdés
2014. febr. 27. 08:56
 1/6 anonim válasza:
Az állatoknak nincs tudatuk.
2014. febr. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bármilyen hihetetlennek tűnik, az adott útszakaszon a madarak tudják, hogy azon a részen milyen sebességgel közeledik az autó. Tehát ismerik az autópályán a megszokott sebességet, illetve pl. egy 30-as övezetben és ők ehhez tartják magukat. Nem én találtam ki, olvastam erről. Persze azért előfordul, hogy ők is tévednek, de valószínűleg a megengedettnél jóval nagyobb sebességgel haladó autónál.
2014. febr. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2. voltam. Még azzal egészíteném ki, hogy a felelőtlenség kizárólag az emberre jellemző. Nem csinálnak semmit "csak úgy", és nem kísérletezgetésből várják meg az utolsó pillanatot. Az állatok a környezetükhöz alkalmazkodnak, ezért tanulják meg ösztönösen, hogy az a csúnya nagy vasdarab mikor ér oda. Többnyire egy jó falatért ácsingóznak az út közepén, nem azért mert a következő Jakazz műsorra edzenek.
2014. febr. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha már úttest, jót szoktam mosolyogni azon, amikor egy varjú a szájában valamit cipel és folyton elejti ami jó nagyot koppan az aszfalton. Állítólag nagyon okos állatok pedig. Hangjából ítélve talán csigaház lehet vagy gesztenye, fogalmam sincs mit esznek.
2014. febr. 27. 09:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy el sem repülnek, mint a hülye galambok. Egyen már sikerült átgurulnom - szelektálódás megoldva.
2014. febr. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem elejti hanem feltöri és megtöri az autóval!!!
2014. febr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!