Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Galambot beszelidíteni?

Galambot beszelidíteni?

Figyelt kérdés
Ha a tenyészetből(ami kinnt van az udvaron), kivennék egy galambot hónapos korában(amikor már önálló) és külön tartom. Én etetem, kiengedem, játszok vele, kötődni fog hozzám? Olyannyira, hogy követ amerre megyek, vállamra ül..ilyenek?

2014. márc. 25. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én utcán, fa alatt találtamn egy kis fiatal városi galambot, még nem tudott önállóan enni. Hazavittem, beáztatott kanárikeverékkel etettem. Nagyon hamar elkezdett enni, repülni édesanyám tanította a konyhában: nyisd a szárnyad és mutatta neki. Nagyon értelmes madár lett belőle, minket tekintett a családjának. Fejemen és a vállamon utazott, szobákon keresztül mindenhová repült utánam, még puszit is adott. Amikor letojt (hím nélkül, persze), én segítettem neki, megrémült, hogy mi történt vele. Igazi családtag lett belőle, kézzel nevelt madarak ilyenek. Nyolc évig volt velünk Sőrike.
2014. márc. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazán szerencsés ember vagy:)
2014. márc. 27. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!