Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Sérült szárnyú galambot...

Sérült szárnyú galambot találtam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Panelban lakom, a kapuban találtam a kis jószágot. Nem hozhatom fel, mert van egy kutyám, megkérdeztem a közös képviselőt, azt se engedi hogy a lépcsőházba behozzam. Vittem ki neki egy dobozt, kibélelve ruhákkal, egy kis eleséget és vizet, valamint értesítettem a galambmentőket. Tehetek még érte valamit? Nagyon sajnálom, a szárnya véres, de ugrándozni tud... Félek, hogy megfagy.
2014. jan. 24. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Legalább a pincébe tedd be, tennék a képviselőre ilyenkor. Megfogta vagy meghúzta valami neki, el van törve lehet. Jobb lesz ha beviszed a dokihoz és megmondod hogy ápolja vagy gyógyítsa meg és találjon gazdát neki mert nem tarthatod meg. Amúgy egy dobozban simán elvan magasabb helyen is, függetlenül a kutyától. Vidd fel mert megfagyhat ebben a hidegben
2014. jan. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Behoztam a lépcsőházba egy kilyukasztgatott és lekötött cipősdobozban, valamint felhívtam a galambmentőket, és holnap reggel 8:30-kor várnak a pályaudvaron, odaviszem, és onnantól ők átveszik! Köszönöm a választ! :)
2014. jan. 24. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!