Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan lehetne távol tartani...

DVI kérdése:

Hogyan lehetne távol tartani a verébeket tetőszerkezettől (padlás), félünk, hogy kigyulad a rengeteg száraz fészek? FONTOS!

Figyelt kérdés
2014. márc. 27. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is évek óta itt tanyáznak az erkély ereszcsatornám környékén. Hát esetleg ha kiakasztanál madzagra egy álmadarat amit a szép himbál? Hátha megijednek, bár ha rájönnek hogy nem igazi lehet utána le se tojják. Hát és ha összeszednétek a fészkeket? Amúgy szerintem sehogy nem lehet távoltartani őket, ők egy ellenálló madárfaj. Nekem is itt csipognak, kaszmatolnak a hullámpala előtetőmön
2014. márc. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Valaki más ötlet ?
2014. márc. 28. 09:16
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem akarom én kiölni a verébeket csak távol tartani a tetőtől,hogy ne fészkeljenek !!!
2014. ápr. 2. 21:05
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez már nem igaz amit csinálnak,csak nálunk horgyák tele a padlást szénával ?!
2014. ápr. 5. 20:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Még olyan megoldás van hogy sűrű hálóval, dróttal lefeded a nyílásokat. Galamb ellen láttam már így védekezni embert.
2014. ápr. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:D akkor az egész telkemet dróthálózzam be ?!
2014. ápr. 6. 16:57
 7/9 giulietta91 ***** válasza:
valóban a madárháló a megoldás, ha a cserepek alatt mennek be akkor van olyan mi direkt készen kapható erre a célra, a cserép megemelése után kell leszegelni a szalagot amin sűrű pálcák vannak. ha máshol akkor ki kell találni hogy tüntesd el a réseket.
2014. ápr. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De nekem nem cserép a tető,hanem hullám pala !
2014. ápr. 9. 19:42
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz amit művelnek a padláson, megint telehordták a tetőszerkezetet :(
2014. ápr. 18. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!