Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Segítséééég - Galambfiókát...

Segítséééég - Galambfiókát találtam Budapesten, valaki befogadná?

Figyelt kérdés

Pehelytollai már vannak, elég méretes is meg ronda mint a bűn, szóval nagy valószínűséggel galambfióka! Valaki esetleg be tudná fogadni????? Én nem tudok róla gondoskodni, más állatom is van, szóval azt se akarom, hogy szétszedjék, így minél előbb meg kéne szabadulnom tőle... Nekem is hozták, útszélen találták....



Kb. így néz ki:

[link]



2013. aug. 29. 19:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
de aranyos!!! :D szerintem egy állatorvost keress fel, hogy mit kezdj vele.. lehet hogy ő tud valami madárvédő egyesületet is.
2013. aug. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
Galambpörkölt.
2013. aug. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Állatkert mellett madárkórház, ott átveszik! Mi is vittünk már oda fiókát!
2013. aug. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
De csúnya szegény... Az előttem szólókkal egyetértek, sztem átveszik állatorvosnál is.
2013. aug. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Na, az Állatkert rögtön hárított fertőzésveszélyre hivatkozva. Valami galambmentő egyesület holnap átveszi őnagyságát, addig is elment vendégségbe egy másik családtaghoz. :D


Galambpörköltre én is gondoltam, de ahhoz még túl kicsi XD

2013. aug. 29. 23:16
 6/12 A kérdező kommentje:
Jajj, állatorvost meg hagyjuk, akárhány helyen voltam még a kutyámat se bírták normálisan lekezelni meg hápogtak hogy nincs ez meg az...No comment.
2013. aug. 29. 23:18
 7/12 Platypus ***** válasza:

Az állatkertnek nem nagyon vannak anyagi forrásai minden kóbor állatot befogadni. A védett fajokkal foglalkoznak, de a galambok nem tartoznak ide. Fertőzésveszélyre hivatkozni egyszerűbb, mint bevallani, hogy nem akarnak túlszaporodott kivadult fajokat befogadni. Gyakorlatilag nem hiszem hogy bármivel is fertőzőbb egy galamb egy városi rigónál - utóbbit szó nélkül befogadják és még ingyen állatkertezhetsz is ha beviszed.


Az állatorvosnak szintén nem kötelessége akármilyen elárvult állattal foglalkozni, ettől persze még van pár jó fej doki aki megteszi.


Sok sikert a galambmentőkkel. Én már neveltem fel galambfiókát és fogadtam be elveszett postagalambot is. Elég negatívan állnak hozzá az emberek. Miután kirepültek, mindenkinek csak baja volt hogy "miért szoktattam ide a tetves galambokat".

2013. aug. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 emir72 ***** válasza:
Ha nem szedted volna össze, a szülei felnevelték volna, ha ki is esett a fészekből.
2013. aug. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Te utolsó agyalágyult, szövegértelmezésnél kimaradtál a suliból? NEM én szedtem össze, hanem behozták hozzám!
2013. aug. 30. 15:26
 10/12 emir72 ***** válasza:

Te kérdező agyalágyult!

Bocsek, de nem olvastam TELJESEN végig a kérdést.

2013. aug. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!