Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Papagájt hogyan kell pontosan...

Papagájt hogyan kell pontosan kézzel nevelni? (Kis Sándor)

Figyelt kérdés

Egy tenyésztő ismerős adott ide egyet ami 5 hetes (még nem mindenhol tollas)...mert a szülei nem akarták etetni...stb. Neki nincs ideje gondoskodni egy papagájról külön a többi mellett. Én is sokat foglalkozom papagájokkal sok volt nekem is mint hobbi állat tanítottam ,idomítottam őket így azt mondta nálam jó helye lesz. De kézzel nem neveltem még egyet sem. Most betettem egy dobozba aminek az aljára

fűrészport tettem egy meleg helyen. Minden nap kb. 4-szer etetem meg mivel már nagyobbacska és így ürül ki a begye általában, azt is tudom hogy az előző kajára nem szabad ráetetni, meg kell várni amíg kiürül teljesen a begye. Jól csinálok mindent, van még amit tudnom kellene még? Ja és persze lágyeleséggel etetem fecskendőből.



2014. ápr. 7. 00:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem nagyon jól csinálod. Énvelem is hasonló volt a helyzet és ugyanígy gondoztam. Azóta a kis papagajomból nagyon szép madar lett. Bocsanat a helyesírasi hibakért, de rossz a billentyűzet.
2014. ápr. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm akkor meg vagyok nyugodva valamennyire :D
2014. ápr. 7. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!