Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kis veréb fiókával mi a teendő?

Kis veréb fiókával mi a teendő?

Figyelt kérdés

Ma találtam a fűben egy kis veréb fiókát még pici,mert a nyakán a tollazat nem teljesen fejlődött ki.Mit egyen,stb.

Adtam neki vizet+hullámos papagáj tápot,amibe köles van és ugye a papagájok kiszokták bontani de mivel ő még pici ő nem tudta :( Mit csináljak??? FONTOS lenne pls. :/



2014. ápr. 26. 20:10
 1/3 anonim válasza:
Verebet nem valószínű hogy feltudsz nevelni,főleg ha ilyen fiatal még. Erőfeszítéseid ellenére inkább szenvedésben lesz része. Sajnos jobbat nem tudok,mutasd meg egy cicának,lehet kegyetlenül hangzik de ennél humánusabbat nem tudok.
2014. máj. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És hová tűnt az én válaszom?? Én is a cicát javasoltam :))
2014. máj. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 masni1 ***** válasza:
Próbálkozz azért szerintem. Adj neki keménytojást apróra vágva, mint a kiscsibének. És szemcseppentővel itasd meg. Lehet, hogy kiesett a fészekből, és akkor éppen, hogy erős, azért marad meg, ha meg kidobták a szülők, legfeljebb elpusztul. Mindenképpen érdemes, tanulsz belőle......
2014. máj. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!