Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nem iszik a papagájom, mi a...

Nem iszik a papagájom, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Pár napja vettünk egy nimfapapagájt, először félt, de aztán kezdett megnyugodni. Egy idő után már felfedezte a neki berakott kaját, és eleszegette, viszont amit a kalitkához kaptunk madáritatót, abból nem iszik. Betettem neki egy kis hamutartóba vizet (amit nem tud felborítani) de abból sem nagyon fogy. Félek, hogy ki fog száradni, vagy valami baja lesz. Ötlet? :S

2014. ápr. 28. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
ha van neki víz berakva majd iszik, am ezek a sivatagos területeken röpködve nem isznak valami sokat sztem :D, szval aggodalomra semmi ok, viszont lehet berakni nekik vízes tálkát 1-2 salátalevéllel mert szeretnek fürdeni
2014. ápr. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm, kicsit megnyugodtam :)

kipróbálom majd, amit mondtál.

2014. ápr. 28. 21:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Én kaptam egy pár hónapos gyémántgalambot, vele is ez volt a helyzet. Megfogtam a madárkát, feltettem az ágra, aminek a végén van az itató és egyszerűen beledugtam a csőre végét, de csak egy icipicit, pont, hogy kortyolt egyet. Elengedtem és ivott, amíg tele nem lett. :D

Vele meg az volt a gond, hogy ahonnan hoztuk, ott más itató volt, szimplán nem jött rá, hogy ennek a funkciója ugyanaz, csak a formája más.

(lassan egy éves sztori) :)

2014. júl. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!