Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogy kell használni ezt az...

Hogy kell használni ezt az itatót?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyesmi van otthon csak trixie márkájú piros és az alja szélesebb,Hiába töltöm meg kifolyig az alján a tálkából,kérlek segítsetek!Ma kapok egy papagájt és nem tudom meg tölteni az itatót


2014. máj. 10. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Az általad belinkelt képen egy önetető van. Azért folyik ki belőle a víz, mert lyuk van a tetején.

Az önitató így néz ki: [link]


Én azt ajánlom, hogy ne használj önetetőt, mert ha elakad benne egy mag, akkor a madár akár éhen is halhat.

Az önitatóval nincs gond, mert abban nehezebben koszolják be a vizüket. Ennek ellenére minden nap friss vizet kell beletölteni.

2014. máj. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

És ha erről az oldalról rendelsz, akkor inkább ezt a fajtát válaszd: [link]


Én is ilyet használok, ennek magasabb a "csőr" része. Ez tuti nem csepeg.

2014. máj. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az Alpha-zoo-ban vettem és az volt rá írva,hogy itató és az eladó és azt mondta,hogy jót választottam,úgyhogy hiába töltöm meg vízzel a tálka részéből kifolyik a víz :(Akkor úgy látom vehetek újat.Fém tálkát vegyek vagy pedig önitatót milyet válasszak?
2014. máj. 11. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!