Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen csőrös itatót érdemes...

Milyen csőrös itatót érdemes kezdetnek venni? Tudja már használni egy 6 hónapos baba?

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi kaptunk kemény csőröset, azt sem tudta, mit kell vele csinálni. Próbáltam sima szilikonosat, azonnal beleszívott. :)

Nuby csöpögésmentesünk van. Müllerben 995 Ft, és Dm-ben lehet kapni hozzá pótfejet (ha esetleg szétrágná fogzás alatt), 479 Ft-ért.

2011. febr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ez tényleg nem csöpög? Azért érdekel, mert most kezdett el egyedül inni és ma pár percen keresztül spriccelt a szemébe a cumisüveggel. Rejtély, hogy csinálta, mert nem is arra tartotta:)
2011. febr. 23. 14:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ilyen van,ez vált be:

[link]

Ilyen a fejrésze,a csörösrésze:

[link]

Csöpögésmentes,nem folyik,elsö pillanattól kezdve elfogadta,elégedettek vagyunk vele,van neki egy teásnak,és egy tejesnek:)

2011. febr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. febr. 23. 14:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok. A miénk pedig ilyen: [link]

Nem csöpög, bár vannak olyan gyerekek, akiknek mániájuk az ilyenekből valamilyen csellel kinyerni az innivalót. Pl. kisfiam mostanában előszeretettel ütögette a padlóhoz, illetve odanyomta a ruhájához, és sajnos olyankor folyik. De ő sajnos ilyen, alapvetően nem rendeltetésszerűen használja az ilyen dolgokat. :((

Ha csak ivásra van használva, te adsz belőle neki, nem lesz vele gondotok.

2011. febr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk is Nuby szilikonos,csöpögésmentes van!Pont 6 hónaposan a kezébe adtam és azonnal tudta,hogy mire való!Nem csöpög,nem folyik nagyon jó!Mi megvagyunk vele elégedve!Most 9,5 hós már éjszakára is beteszem neki a kiságyába,kiszolgálja magát belőle,nem kelt fel minket azért mert szomjas,reggelre üres szokott lenni!

2011. febr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok megint. Nálunk is ez volt, amit az utolsó írt, 8,5 hónapos korától szintén az ágyába is beraktam éjjelre, azóta kiszolgálja magát éjjel is teljesen.

Csak nálunk már tényleg gondok vannak a világ felfedezésével, úgyhogy trükközni kell (de ő már 17 hónapos).

2011. febr. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
5 hónapos volt a kislányom, amikor először próbálkoztunk a csőrös pohárral. Másodikra rájött, hogy mit kell csinálni. Nekünk kemény csőrű szelepes itatónk volt, azt is úgy kaptuk, én nem is tudtam akkor, hogy többféle van. De szerencsére ment abból is.
2011. febr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!