Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi lehet ez a csőr elváltozás?...

Mi lehet ez a csőr elváltozás? HELP!

Figyelt kérdés

Van egy 16 éves nimfa papagájom, a csőre eddig állandóan túl nőt mert a csőrkoptatóját soha sem használta, csak félt tőle ezért mindig vágtuk a csőrét. Na most 3 hete nem hogy nő a csőre inkább megy össze fele, el van színeződve kissé sárgás színe van és mint ha fájna is neki. De a kedve ugyan olyan jó mászkálós kíváncsi.

Mi lehet ez a hirtelen változás?

Az itteni orvost is felhívtuk de azt mondták nem tudnak segíteni mivel nem értenek hozzá. :(


2014. máj. 14. 12:48
 1/4 Hengerelőhereverem ***** válasza:
Nem lehet, hogy elfertőződött amikor levágtátok? Szerintem hívj fel több állatorvost, mert a végét is jelentheti szegénynek ha elrohad a csőre...
2014. máj. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg segíthet egy közeli állatkert is... Ott tutira értenek hozzá még akár a gondozók is.
2014. máj. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hengerelőhereverem ***** válasza:
1# voltam, Na látod az utolsó még nekem sem jutott eszembe, de jó ötlet, észben tartom. :D
2014. máj. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges ,hogy atkás neki (parafin olajjal kend)
2014. máj. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!