Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Olyan papagajt szeretnek,...

Olyan papagajt szeretnek, amely kalitkaban elfer, lehetoleg nem rikacsol fulsuketitoen hangosan es megtanulhat hangutanozni is. Melyik lenne nekem megfelelo papagaj?

Figyelt kérdés
lehetoleg oan 8000 ft-korul lehetne az ara. segitsegeteket elore koszonom
2008. júl. 29. 23:07
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a hullámos papagáj lenne a legjobb, abból is egy fiú, azt könnyebb tanítani ha egyedül van.
2008. júl. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Én is a hullámos papagájt javasolnám. A beszédre tanításra pedig itt sok hasznos infót találsz: [link]
2008. júl. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Rozella papagáj

Kecske papagáj

Fisheri törpepapagáj

Énekes papagáj

Rózsásfejű törpepapagáj stb.

Ezen az oldalon találsz képeket sok szép papagájról

[link]

Rózsásfejű törpepapagáj vagy a Fisheri törpepapagáj szerintem jó választás lenne.

Én igazából a Jákó és a Nagysándor papagájokért rajongok csak azokat nem ajánlom mert nagyon drágák :) meg nagyobb kalitka kell nekik. Egyszer láttam a boltban egy Nagy Sándor papagájt 8.000Ft-ért. Majd lehet hogy majd egyszer vesze magamnak eggyet

2008. júl. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt javaslom! Nekem is fiú volt, rettentően kedves állat, mindig a vállunkra szállt és a nevét is tudta "mondani" :)!
2008. júl. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
És még annyit mondanék hogy a Jákópapagájoknak a legjobb a hangutánzó képességük :)
2008. júl. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Szia!

Nekem rengeteg papagájom volt, nagyon sok féle és ha kis helyre szeretnéd őt tenni akkor én is leginkább a hullámospapagájt javasolnám viszont ő elég sokszor hajlamos a rikácsolásra bár nem túl hangosan:) Kibírható. Az énekesek nagyon ügyes hangutánzók , gyorsan tanulnak viszont nagyobb helyigényük van ezért nem ajánlanám. Viszont a guld amandinák( nem biztos hogy így kell leírni) nagyon szépek nem rikácsolnak és kevés hely is elég nekik. az áruk 5000 és 8000 között mozog és az neked még beleférne ahogy írtad is. ha van kérdésed nyugodtan írj szívese segítek. Puszi

2008. júl. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek aki irt nekem!!!!! leginkabb rozzella papagajt szeretnek venni mivel az csendesebb madar. es a pirosszarnyu es a sargatorku papagajrol van valakinek velemenye ??? naon fontos lenne . es meg azt szeretnem kerdezni , hogy a rozella papagajnak eleg - e lenne egy kozepes meretu kalitka?????? koszonom
2008. júl. 30. 18:21
 8/10 A kérdező kommentje:
Hja es meg annyit szeretnek kerdezni, hogy hol lehet kapni nagy sandor papagajt 8000 ft-er? mert meg ien olcso nagy sandorrol nem hallottam
2008. júl. 30. 18:30
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
én vagyok az utolsó válaszadó. expressz.hu-n nagyon sokat hirdetnek nézz ott utána esetleg. remélem találsz:)
2008. aug. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy hím hullámossal jársz jól, tenyésztőnél már akár egyetlen ezresért is kapható. Eddig háromezer volt a legdrágább ár, amennyiért láttam.
2019. júl. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!