Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kering a neten egy sasokról...

Elsa kérdése:

Kering a neten egy sasokról szóló - szerintem téves - videó amely azt állítja, hogy ezek a madarak 30-40 éves koruk körül félrevonulnak, mert egy "megújulási folyamaton" mennek át. SZAKÉRTŐK?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=X-hZ2olwk8w&feature=related

-

Eszerint csőrüket, tollazatukat, karmaikat kiszabdalnák és újat növesztenének? Szeretném hallani ___SZAKÉRTŐK (! ) ___ véleményét, mert én úgy tudom, hogy a sas élete végéig nő a karma és a csőre is.


2011. ápr. 5. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell szakértőnek lenni, hogy valaki lássa, hogy ez mekkora hülyeség.
2011. ápr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem megfogott ez a videó...
2011. ápr. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát épp ez az: mézes-mázos szövegével sokakat megfog - és félre vezet !
2011. ápr. 7. 06:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt nem írtam , hogy elhiszem ,mert nem,de nagyon szép ez a videó :)
2011. ápr. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, a változás az embernek sokszor nehéz, sőt fájdalmas is. De szerintem kihagyhatták volna a hazug hasonlatokat.

_

Viszont még nem járt erre sas-szakértő :)

2011. ápr. 8. 06:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, odaírhatták volna, hogy csak hasonlat az egész történet, mert még valaki komolyanveszi.
2011. ápr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!