Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szerintetek lehet nimfa...

Szerintetek lehet nimfa papagájt abba a szobába tartani, ahol alszok?

Figyelt kérdés

2014. jún. 2. 06:50
 1/7 anonim válasza:
Szia! Nálunk a nappaliban van, de sokszor kint alszunk vele egy légtérben, kicsik a gyerekek, semmi probléma nincs belőle. Reggelente jelez (kb. 5.30), így érdemes letakarni, ha ez zavaró.
2014. jún. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem pyrrhura-m van, a szobámban, ő csak hétvégén jelez 7 körül, hétköznap (6-kor kelek) elvan tollászkodik, nem szokott fölébreszteni

2014. jún. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jobb olyan helyen tartani, ahol nem alszol.

Nekem hullámosaim vannak. Reggel fél 5-5 körül már ébrednek. Első éven működött a letakarás, csendben voltak, de idén már nem nagyon vált be. 5-6-kor megkezdik, és be nem áll a kis csőrük. Nagyon szeretem őket, csak nem mindig tudom kipihenni magam. Meg vannak törpepapagájaim is, ők csak néha rikácsolnak egyet-egyet hangosan a reggeli órákban.

2014. jún. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2014. jún. 2. 14:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2 nimfám van a szobámban, reggel csendben vannak, csak ücsörögnek amíg én fel nem kelek. Nem szoktam őket letakarni.
2014. jún. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És nem piszkítják nagyon össze a szobát? Mert nekem azt mondták hogy nem ajánlatos szobában tartani mert nem túl higénikus, pedig én csak ott tudnám tartani.
2014. jún. 5. 07:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is abban a szobában vannak ahol alszok.A letakarás nálam bevált.De nálam pl oda kell figyelni hogy ne legyen hangos a tv vagy zene,mert akkor reagálnak rá.

Higéniai szempontból pedig nem ártalmasabb mint egy kutya,macska stb.

2014. jún. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!