Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan hizlalhatnám fel a...

Hogyan hizlalhatnám fel a hullámos papagájom?

Figyelt kérdés

Van két hím papagájom. Az egyikük rendes testalkatú, de az idősebbiket nem tudom felhizlalni. Ő volt az első, amikor megkaptam rögtön két begyhuruttal indítottunk, az orvos szerint megviselte az új környezet, de azt kikezeltük. Ennek már egy éve, de még mindig nem hízik. Próbálom őket naponta többször kiengedni, noszogatni, hogy repüljenek és fejlődjön a repülő izomzatuk, változatosan etetem őket. Az orvos azt mondta mérjem, de 21-23gr feljebb sose megy a súlya. Látszólag egészséges. Amúgy is elég sután eszik, felvágok neki mindent, mert nem tudja rendesen lecsípni az ételt(pl. saláta).

Ha valakinek volna bármi tippje vagy tapasztalata azt nagyon megköszönném.



2014. jún. 10. 19:24
 1/2 anonim válasza:
0%
Értelmes javaslatom nincs, csak azért kattintottam, mert vicces a kérdés, mintha azért akarnád hizlalni, amiért a libát szokták :D
2014. jún. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
darálj össze papagáj kaját mondjuk köles eper vagy fénymag tojás -->fehérje<--(szigrúan) vagy amit szeret tök mindeggy és vegyél olyan fecskendőt tűt rá ne és rakd bele a kaját és adagold neki 2-3 óránként
2014. jún. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!