Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nimfa mellé milyen papagáj...

Nimfa mellé milyen papagáj tehető?

Figyelt kérdés
én egy Örvös papagáj-on gondolkodtam mert kb ugyan akkorák csak az örvösnek a csőre nagyobb. és tényleg papagájokhoz értők válaszoljanak csak pls ... !!!
2010. jan. 3. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy hiába békés a nimfa természete, az örvös minden más papagájfajjal szemben ellenséges, csak a sajátjával nem, ha elég nagy röpdét tudsz neki biztosítani. Nimfa mellé inkább válasz mást szerintem (katalin,hullámos,kecske stb)
2010. jan. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én egy kisállat kereskedésben dolgozom és mi össze szoktuk rakni a nimfát a hullámossal és a kecskepapagájjal! nagyon jól el vannak! sosincs semmi probléma!
2010. jan. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Dehogynem van probléma! Mondjuk tépik egymás tollát, verekednek, stb.


Nimfát kis helyen csakis nimfával rakjon össze mindenki!


Nem kell ugyanazon nemű egyed! Nyugodtan lehetnek párban, nem raksz fel odút és sosem lesz fióka!

2010. jan. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Mi a kereskedésben a nimfákat kecskével és énekessel tartjuk együtt. Abszolút SEMMI probléma nincs ebből.Sőt a minap 2 hullámos is köztük volt és nem bántották őket.De szerintem is inkább még egy nimfát vegyél mellé.
2010. jan. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kereskedésben? Elég is volt ennyit látnom...


No komment...

2010. jan. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!