Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Másnak a madara sem jön ha...

Másnak a madara sem jön ha hívják?

Figyelt kérdés

Egyedül akkor érdekli ha olyanja van, vagy éhes, és a kaja miatt bármikor a karomra ugrik. Ténylegesen tanítva még nincs de egy kicsit furcsa nekem a kutyák után akik minden kedves szóra hallgatnak, hogy a madár meg mondhatni le se szar.

Ha tollászkodik vagy érdeksebb dolgot talált akkor bár fellép a kezemre ha odatartom, de 1-2 méter távolságról már nem érdekli.


Ha idenéz, már ide is jön, de nagyon ritkán figyel csak úgy rám.


2014. jún. 22. 08:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát azért egy kutya és egy madár között hatalmas különbségek vannak. ÉS az sem mindegy, milyen madárról van szó! Egy nimfától pl. nem várhatod el, hogy behozza neked az újságot. Egy jákótól már inkább.

Nekem hullámosaim vannak, figyelnek rám, kézhez vannak szoktatva, az egyik tud beszélni, de nem várom el tőlük, hogy füttyre jöjjenek. Látom, hogy okosak és figyelnek, ha hozzájuk beszélek, de nekem ez így tökéletes, mert ők madarak, nem kutyák.

Már a kezedhez szokott, ez teljesen jó, de pár nem ártana neki!

2014. jún. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nimfától hullámostól ugyanúgy el lehet várni mint a jákótól! csak akkor fogják megcsinálni ha megtanítod nekik!!
2014. jún. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Varjú, szóval el kéne tőle várni, csakhát elég öntörvényű egy dög, de azért szeretem. 

Pár semmiképp sem mehet mellé (egyrészt nem tudjuk biztosra a nemét, másrészt) mert trenírozva lesz később.

Bár jönne ki mindig utánun, meg prüntyög, de nem érzem elég ragaszkodónak, remélem ezek változnak majd.

2014. jún. 28. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!