Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A macskám elkapott egy kismada...

A macskám elkapott egy kismadarat aki nem rég repült ki a fészekből de még él, piheg mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
nincs rajta seb, néha becsukja a szemét hosszabb idelyig. az ablakpárkányra tettem hátha jobban lesz és elrepül. mit kéne csinálnom szegénnyel? egy kis cuki rozsdafarkú!

2014. jún. 24. 11:41
 1/4 anonim válasza:
Szia az én kutyám is nemrég elkapott egyet, én elkezdtem etetgetni fecskendővel és szépen megerősödött, meghízott :) kisállat kereskedésben találsz kézhez szoktató tápot, de nem olcsó!
2014. jún. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem előbb próbáld megkeresni a fészkét, és rakd bele.

Ha pont bele nem tudod rakni, akkor legalább a közelébe, de mindenképpen magasra és úgy hogy a macska el ne tudja kapni.

2014. jún. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Az anyja majd etetni fogja, ez a természet rendje ;)

Amúgy tapasztalatból mondom.

2014. jún. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudtuk megmenteni :\ nem raktuk a fészkébe mert ha onnan leeset volna csak még joban megsérült volna szerintem. amikor leugrott az ablakpárkányról a macsk odarohant és megette :( ha legközelebb ilyen történik akkor jobban vigyázok rá!
2014. júl. 13. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!