Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ez milyen madár?

Ez milyen madár?

Figyelt kérdés

Ma találtam az utcán egy kismadarat, ami repülésképtelen és az emberek körülötte lépkedtek... Kishíján letapodták, így hazahoztam, mert a naplementét sem érte volna meg, de nem tudom, hog ymilyen madár és mivel tudnám etetni és, hogy mikor kéne elengednem.


Íme a szárnyas:

[link]



2014. jún. 24. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Hozzám sok ilyen kismadár jár enni, inni, tengelic, vagy stiglic néven ismert. Nagyon aranyos.
2014. jún. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Télen szeretik a szotyit, adj neki egy kis tálkában vizet is, hogy tudjon inni és fürdeni, a kalit aljára inkább homokot tegyél, vagy papírt. Ha már tud röpülni, akkor engedd el.

Itt elolvashatod, hogy mivel táplálkozik:

[link]

2014. jún. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Itt olvashatsz róla még többet.

[link]

2014. jún. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :D
2014. jún. 24. 17:26
 5/7 anonim ***** válasza:
DE ARANYOS VAGY HOGY MEGMENTETTED!! <3
2014. jún. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi van a madárkával?
2014. jún. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos elpusztult másnap... :( Semilyen magot nem evett meg, még vizet sem akart inni, szerintem beteg volt, mert mozogni sem nagyon akart.
2014. júl. 15. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!