Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Egy madárfiókát fel tudnék...

Egy madárfiókát fel tudnék nevelni?

Figyelt kérdés
Egy madárfióka kiesett a fészkéből és eltörte a lábát.Bevittem a kutyák elől,és beraktam a egy kalitkába.De amikor ételt v. vízet adok neki akkor nem fogadja el,előbb utóbb amúgy majd elfogja fogadni?Ja és még valami ha nem csipog az a madárinfluenza jele?A válaszokat előre is köszönöm.
2014. jún. 30. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. jún. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
Enni adj neki gilisztat, csontit, kukacot vagy száraz barna kenyeret
2014. jún. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1.válaszoló,a madarat a kertemben találtam meg,és a fa kb. 29 m magas.
2014. jún. 30. 17:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Itt kérj segítséget: mme.hu !!! A törött láb összeforr, főleg, ha jó pozícióba állítod be!
2014. júl. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem,nem,nem. Képtelenség hogy felnevelj egy madárfiókát. Ha kiesett hát ott kellet volna hagynod. Szerintem vidd vissza ahol találtad. Szerintem kaját csak a szüleitől fogad el. Szerintem ha nem csipog az annak a jele hogy nem boldog,talán beteg.
2014. júl. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!