Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Találtam a lépcsőházban egy...

Ervin1989 kérdése:

Találtam a lépcsőházban egy zebrapintyet, vettem neki egy ketrecet itatóval etető + 1 kis tálka amiben fürödni szokott + 2 rúd kereszteben, ezen alszik. Ezek a madarak megélnek egyedül is vagy kell neki egy párt vegyek?

Figyelt kérdés
Illetve valami kis felület nem kellene amin tudna aludni, most mind azokon a rudakon alszik ejszaka.
2014. júl. 4. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden madár "megél" egyedül - más kérdés hogy nem lesznek túl vidámak szóval igen vegyél mellé párt, ha meg szeretnéd tartani. Zebrapintyet tenyésztőtől elég olcsón kapsz, úgy emlékszem, szóval nem egy nagy kiadás, 1000 ft nagyjából.


(De miért nem próbálod megtalálni a gazdáját inkább? Ha a lépcsőházban találtad, lehet ott a házból szökött ki valakitől.)

2014. júl. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez volt az első a főbejárathoz tettem ki egy üzenetet, hogy találtam egy zebrapintyet de senki sem jelentkezett, 4 nap utan vettem neki egy kalitkát.
2014. júl. 5. 06:22
 3/4 anonim ***** válasza:
A pintyek társas madarak, legalább még egy kellene mellé.
2014. júl. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon kis kalitka nem jó, mert jelentős mozgásigényük van és kis helyen erős zavarásnak is vannak kitéve. Rúdon ülés az a normális, hacsak nem kotlanak fészekben.
2014. júl. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!