Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagáj egyedül vagy...

Hullámos papagáj egyedül vagy párban érzi jobban magát? Mekkora kalitka ajánlott a kettőnek? Milyen felszereléssel?

Figyelt kérdés
Régen volt papagájom.talán a kalitka még meg is van,de sok mindent elfelejtettem a tartással kapcsolatban.

2014. jún. 20. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne a gyakorin nézz utána! És papagájt csakis párban tarts, ne halgass arra aki nem így mondja!!
2014. jún. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kalitka akkora legyen, hogy tudjanak benne kényelmesen repkedni úgy, hogy be van rendezve ágakkal, játékokkkal, etetőkkel.
2014. jún. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Párban.


Kalitkából minél nagyobb annál jobb. Egy kb. 60 x 40 (szélesség x mélység) méretűben talán már megvannak. Kisebbet nem ajánlok még akkor sem ha azt mondják jó az nekik. A szabadban az egész tér a rendelkezésükre áll, szóval még egy ekkora kalitka is kicsinek mondható, de nem mindenki engedheti meg magának a nagyobb és drágábbakat. (De ha akarsz barkácsolhatsz magadnak nagyot olcsóbban.)


Felszerelésből a természetes, fából készülteket válaszd, gagyi műanyag ülőkéket, tükröket, műpapagájt felejtsd el. Itt találsz szerintem pár jópofa dolgot és nem is túl drágák. [link]

2014. jún. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi . több mint 10 éve volt utoljára,már nagyon szeretnék :)
2014. jún. 21. 06:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Hullámosaim nekem is több mint 10 éve voltak. Aztán nyaralni mentünk és odaadta anyám őket valami ismerősének, hogy vigyázzon rájuk, majd a nyaralásból hazajőve közölte, hogy hát nem kéri vissza őket mert igazából örökbe adta neki merthogy túl hangosak és koszosak voltak szerinte. :( Most nimfáim vannak (4) és több madár már nem fér el nálam, de később én is szeretnék megint hullámosokat is. Jópofa madarak.
2014. jún. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!