Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan kell kialakítani a...

Hogyan kell kialakítani a kanárik számára a kerti röpdét?

Figyelt kérdés

2014. júl. 5. 12:54
 1/1 Törpilla57 ***** válasza:

Szerintem, ha itt rákeresel a röpde szóra, rengeteg választ kaphatsz. Vagy az idre.hu-n.

A lényeg szerintem: három oldalról védett legyen,huzat, erős szél ne érje őket. Valami szélcsendes helyre kellene állítani. Ha lehet a 4.oldal időnként védhetővé tehető legyen. Vihar esetén pl.

Tűző nap se érje állandóan őket, legfeljebb ritkán, vagy szűrt napfény, de árnyékos hely mindenképpen legyen, ahova - ha akarnak - be tudnak húzódni a nap elől.

Szerintem az is nagyon fontos, -bár ezt sokan elfelejtik-, hogy legyen két bejáratú: úgy értem, hogy legyen egy előtér, csak akkora(legalább),hogy be tudj állni, becsukd a külső ajtót, és úgy nyisd ki a röpde ajtaját. Enélkül, ha belépsz hozzájuk pl. takarítani, vagy enni adni, könnyen ki tudnak röppenni, és sajnos a szabad levegőn már nem sok esély van a befogásukra. Vissza nem valószínű, hogy visszamennek, vagy nem tudnak,kint meg meghalnak,..

2014. júl. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!