Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nem találok neten párt a...

Nem találok neten párt a hullámosomnak. Ti hogy találtatok?

Figyelt kérdés

Nemrég elpusztult a hullámosom párja, így szeretnék mellé keresni egy párt, de nem fiatalt, hanem olyan 4 év körülit, mert az enyém is annyi idős. Budapesti vagyok, és nincs módom vidékre utazni érte (arról nem is beszélve, hogy szerencsétlen állatot sem akarnám órákig vonaton zötykölni, mert kocsi nincs). Viszont egyik oldalon sem találok ilyet. Szinte csak fiatalokat kínálnak, vagy párban adnának 2-t. Néztem jófogáson, apródon...

Ötletek? Ti találtatok már így? Még csak ahhoz sem ragaszkodom, hogy ingyen, 1-2 ezret is kifizetnék érte.



2014. júl. 19. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
vatera.hu, teszvesz.hu... Boltban szerintem fiatalabbak vannak. Esteleg a mypet.hu weboldalon (a Mammutban van a bolt) is megérdeklődheted, nem-e tudnak beszerezni. Vagy a Vadon díszállatkereskedésben (Podmaniczky utca), hátha kérésre tudnak szerezni.
2014. júl. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megnézem ezeket is!
2014. júl. 19. 16:51
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a jófogáson, olx-en nagyobb sikerrel jársz mint egy aukciós oldalon. Inkább tenyésztőknél érdeklődj, mintsem kisállatkereskedésekben, tőlük egészséges és problémamentes madarat könnyebben kapsz. Esetleg adj fel te hirdetést, hogy keresel egy ilyen madarat. :) A tenyésztőknél 1000 forintért megy egy hullámos, +-300 forint. :)
2014. júl. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon nem ajánlom, hogy kisállat kereskedésben vegyél madarat. (A plázákban lévőket meg egytől egyig bezáratnám)


De miért ragaszkodsz a 4 év körüli madárhoz?

Egy fiatal madárral ugyanúgy harmonizáló párt alkotnának. A kornak semmi jelentősége náluk.

Maximum, ha idén még szaporítani akarod őket akkor van jelentősége.

2014. júl. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért fontos, mert akkor a mostani madárkám megint jóval hamarabb fog elpusztulni, mint a fiatal, aki így megint egyedül marad, akihez ha ismét egy fiatalabbat veszek... stb stb stb... Érted, ilyen soha véget nem érő kör :)
2014. júl. 20. 22:30
 6/6 anonim ***** válasza:
facebook: díszmadár tenyésztők hirdetései csoport: lépj be és adj fel egy keres hirdetést, tuti lesz
2014. júl. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!