Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ez milyen madárfajta? A többi...

Annika_morgan kérdése:

Ez milyen madárfajta? A többi lent.

Figyelt kérdés

Apuval a kertben találtunk egy madarat, nem tudott elrepülni, és valami baj van a lábával. Megitattam, de még mindig elég gyenge. Apu szerint nem fog enni fogságban, de én még azt sem tudom, hogy mit lehetne neki adni enni. Apa szerint valamilyen énekes madár lehet.

Így néz ki:

[link]

[link]

[link]

[link]



#beteg #madár #énekesmadár #madárfaj #nem tud elrepülni #nem tud lábra állni
2014. júl. 21. 14:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát nem teljesen ugyan úgy, de nagyon hasonlóak. És a fenyőrigós nyilván nem tíz éve van a szakmában, ismerek olyat, aki igen, és ő tényleg profi. Ha pedig kezdő, akkor most rengeteget kell tanulnia, és igazi profi válhat belőle.
2014. júl. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát igen... Oda az a tíz éves tapasztalay, és nem egy dolmányos sirályt tévesztett össze egy sztyeppivel ( tíz év után még az is snassz lenne) hanem két tökre különböző, mindenki által ismert madarat. CIKI!!!
2014. júl. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!