Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan lehet, hatékonyan,...

Hogyan lehet, hatékonyan, humánusan, és tartósan megszabadulni a városi galamboktól?

Figyelt kérdés
10-emeletes panelházban lakom,és az elmúlt néhány évben nagyon elszaporodtak,a városi galambok. Folyton össze fossák,az erkélyemet,és oda költenek,és már nem tudok mit kezdeni,a sok galamb tojással.A szomszédomnak is elege van,a kéretlen vendégekből.Egy csomó cuccot ki kellet dobnom,mert a galambok leszarták,fosták. Már a ruhákat sem tudom teregetni,és még a szobába is berepülnek,ha véletlenül nem vagyok ott,és nem csukom be,az erkély ajtót. De ha becsukom,akkor pedig meg fulladok. Mivel kánikula van. A CD lemezt,mű madarat már próbáltam,meg a szalagot is. Nem sokáig vált be. Már egy egész CD gyűjtemény csillog-villog a erkélyemen. Bántani NEM akarom a galambokat,mert ők is érző,és élő lények! Isten teremtményei. Csak a darazsat,meg a csótányt ütöm agyon,de azt is csak akkor,ha nem megy ki. Csótánnyal a lakásomban még hála istennek nem találkoztam. SEGÍTSETEK! Ha tudtok. Minden választ várok. Ja,és a galamb tojásokkal mit kezdjek? Jól jön majd,ha meg leszek szorulva,de nagyon. ;) :D

#Galambok!
2014. júl. 21. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
Örülj hogy látod a fiókákat ahogy felcseperednek. Bár nálunk lenne.
2014. júl. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Valamiféle Bábut rakjál ki például egy mű sast vagy mű baglyot , habár én még nem próbáltam de a szomszédoknak nincs tele fosva a erkélyük , lehet ,hogy neked is beválik.

2014. júl. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Létezik ellenük háló.. Ha mar más nem használ...
2014. júl. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves 1/3-as válaszíró! Az Én lakásom erkélyén,már két galamb cseperedett fel,még évekkel ez előtt. És szívmelengető élmény volt. És még azt is végig néztem,ahogy a galamb mama tanítja repülni őket. De amit maguk után hagytak,az valami förtelmes volt. Mellesleg a szomszédom fel akart jelenteni,hogy oda szoktattam a galambokat. Ha nem fosnának le mindent,ami az erkélyen van,és nem úszna az erkély a galambszarban,akkor semmi bajom nem lenne velük. Amint Én állat barát vagyok,és NEM szoktam bántani állatokat! Csak tegnap előtt piszkáltam meg,az egyik galambot,éppen fogy csak csikiztem,az oldalát,mert még a riasztó éles hangjára sem volt távozni. A ruhákat ami ki teregetek,azt is össze fossák olykor. Meg amikor TV-t nézek,nem vagyok kíváncsi a "Huu-Húúú-Ra" Az állatokat szeretem,és ezért nem hallgatok se a szomszéd,se a kollégák tanácsára,hogy mérgezzem meg őket.Ilyet Én NEM teszek! Még akkor sem,ha az összes kiteregettet ruháimat lefossák. A gazda boltban lehet kapni ultrahangos galamb riasztót,csak elég borsos az ára.
2014. júl. 22. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!