Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogy tanítsam a nimfámat...

Hogy tanítsam a nimfámat fütyülés utánzására?

Figyelt kérdés

van egy 4.5 hónapos nimfám HÍM. most van abban a korban hogy annyit fütyül amennyit csak tud meg állás nélkül egész nap és gondoltam most meg taníthatnám egy-két "fütty hangra"

csak nem tudom hogy csináljam. PLS olyanok válaszoljanak akik már csináltak ilyet és tudják is hogyan kell . kösz előre is


2010. jan. 9. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt ne várd, hogy csak olyanok válaszoljanak, mert sajnos már az egész fórum tele van tudatlan poénkodókkal, és eszement állatvédőkkel, akik miatt a kérdező megutál ide járni!


A nimfádat egyébként csak füttyre akarod megtanítani, vagy egy-két szóra is?


De teljesen mindegy, mert a szótára egész életében fejleszthető, főleg fiatal korában fogékony a tanulásra.


Azt tudnod kell, hogy sokáig fog tartani. és attól is függ, hogy mennyire fogékony a tanulásra. Megesik, hogy sosem szólal meg.


Az első szó, fütty megtanulása a legnehezebb, majd a többit már könnyebb lesz neki elsajátítani!


Nagyon türelmesnek kell lenni! Minden nap el kell töltened vele minél több időt, ha lehet órákat legyetek együtt.


Közben mondogatod neki jó sokszor azt amit akarsz! És egy jó idő után megszólal! De arra vigyázz, hogy ha lesz párja, akkor némasági fogadalmat is köthet!


A lényege az egésznek, hogy minél többet legyél vele! Ragaszkodjon hozzád!

2010. jan. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem van egy ninfrám és úgy tanult meg fütyölni, hogy nyáron kint volt és a szomszéd fütyölt befele apának és így tanult meg fütyölni.
2010. jan. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fütyöréssz sokat és akkor ő is fog. Nem vicc meg nem hülyeség, az enyémek közül mind így tanult meg.
2018. jún. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!