Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Tudnátok nekemi irni olyan...

Tudnátok nekemi irni olyan 300 euró körüli papagájokat? Egy picivel lehet több is kevesebb is, és ezek az árak körül melyik az amelyik megtanulhat beszélni?

Figyelt kérdés
Nem venni szeretnék csak érdekök.

2014. aug. 1. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

Szia

Amazonok, kína, nemes, feketesapkás, rozsdásapkás. Ha szerencséd van találsz jákót is. De ezeket elsőre madárnak nem jó venni! fekete, és rozsdásapkás papagájok kivételével a többi jól beszél.

2014. aug. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyonszépenköszönöm!:D
2014. aug. 1. 18:53
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem kézből nevelt Amazon papagájnak mennyi az ára pontosan ?
2014. aug. 1. 18:58
 4/9 A kérdező kommentje:
ha tud még valaki valamilyen fajtát irjon kérem
2014. aug. 2. 21:04
 5/9 anonim ***** válasza:
A fentebb említett fajok tényleg jók, és Magyarországon ezen az áron mozognak, viszont ezt akarom megkérdezni, hogy honnan írsz, mert az árak változhatnak országok szerint. Például az amazonok Szlovákiában olcsóbban mennek mint itthon. Effelől érdeklődj arrafelé, ahol szeretnél venni, sajnos én csak ezt az amazont tudom példának hozni, mert ezzel volt mostanság dolgom. :)
2014. aug. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerbiából irok
2014. aug. 8. 16:29
 7/9 A kérdező kommentje:
A Jákó az csak egy kicsivel olcsóbb itt, attól félek hogy az amazonnak is ugyanannyi az ára mint Magyarországon, Deák 160 000 FT ért árul kézzel nevelt Amazont az közel sincs a 300 euróhoz remélem találok itt 300 ér vagy olcsóbbért, ha tudtok még valami haszon információt akkor kérlek irjatok köszönöm :)
2014. aug. 8. 16:35
 8/9 anonim ***** válasza:

Ja, értem, sajnos mondjuk a Szerbiai árakat én nem ismerem, hogy gogy alakulnak, viszont az itthoniakat tudom. Nyugi, az amazon az nem 160 ezer itthon, azt tudjuk, hogy Deáknak ez a munkája, és lelkesen is csinálja, és ennek ára van, viszont vannak más tenyésztők is. :) (Félreértések elkerülése végett: tisztelem, és megemelem a kalapomat Deák előtt, nem akarom rossz hírnevét kelteni egyáltalán.) Venezuela amazont például 70 ezerért kapsz kézzel nevelten, de egy kékhomlokú sem nagyon drágább 100 ezernél. A jákó tartja a fix 150 ezret itthon, bár mintha most egy 10-essel emelkedett volna itt pár hónap alatt az ára, szóval ő kihúzandó. :) A nemes is 80-100 között megy kézzel nevelten, szóval még ő is be kerülhet a listába. :)

Ezek jöhetnek szerintem számításban, de ezek tényleg Magyarországi árak. :)

2014. aug. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, szép napot, ha érdekel majd megirom hogy ki mellet döntöttem :) még 1x köszi :D
2014. aug. 9. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!