Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Vettem két hullámos papagájt,...

Vettem két hullámos papagájt, ha nem rakok be odút, vagy fészket, akkor nem lesz fióka, ugye?

Figyelt kérdés
Egy papagájt szerettem volna, mert foglalkozni akarok vele, és azt mondják, ha ketten vannak nem hiányolnak különösebb törődést. De aztán nem volt szívem elszakítani őket, így mindkettőt elhoztam a boltból. Még fiatalok, és a lány folyton "piszkálja" a fiút, de a hím meg valamiért nem közeledik felé annyira. Persze nem bántják egymást, csak hát nem tudom.

2014. aug. 1. 15:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Jó hogy kettőt vettél. 2 ugyanúgy megszelídül és ugyanúgy rád megy mint 1. Annyi különbséggel hogy míg 1 az egész napot veled akarja tölteni mert te vagy az egyetlen társasága addig 2 egymással is elvan tehát csak bizonyos időt szánnak rád egy nap. De az utóbbi a jó, természetes, egészséges a számukra. Az én hullámosaim is ketten vannak(nemsokára hárman) de ha olyan kedvük van rám repülnek hogy megrágják a ruhám, ha kézre vesszem őket akkor a kezemen udvarolnak,stb egymásnak, jutalomfalatért mindegyik rámrepül ha hívom,stb.


Tuti biztos a nemük? Mert a kereskedőknek szokása gyakran félreinformálni a vevőt.

2014. aug. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!