Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Galambok befogásához engedély...

Galambok befogásához engedély kell? Szabad-e őket etetni?

Figyelt kérdés

Csak el szeretném vinni Őket a másik városba, ott huhoghatnak meg turbééékolhatnak. Itt eteti ezeket egy nő. Eddig volt itt kettő, de tavaly, tavaly előtt is azok elfértek, de most, hogy van vagy 15... És mikor ezek 4-kor rázendítenek! Vagy bejelentem, azt aki eteti őket, ha egyáltalán büntetik ezt. Kertes házba nem gond ott be tudja fogni az ember, nem látja senki, azt elviszem az erdőbe, na de ez sajna lakótelep...

(Ne írjatok légyszi olyat, hogy vannak cégek akik kiirtják (az nem humánus mégiscsak állatok) vagy befogják, csapdákat helyeznek, mert a háznak nincs erre pénze én meg az a pár szomszéd aki fizetne az kevés).



2014. aug. 3. 07:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez olyan mintha a legyeket az udvaron úgy akarnád kiirtani, hogy befogod valami csalétekkel őket:) Egyrészt a galambok nem szeretik ha megfogják őket (mint a madarak általában) másrészt honnan tudod hogy melyiket szakítod el az itt maradt párjától? ha már humánusságot emlegetsz. Hagy turbékoljanak, csipogjanak, csiviteljenek a madarak, addig jó:)
2014. aug. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem jó, mert nem lehet tőlük aludni. Hiába vagyok fáradt, mint állat itt nyomják a villanyvezetéken és a fán nyomják, 3 perc megállás nélkül. Nagyon elegem van. Másokat is zavar, mások se tudnak aludni. Kipihenetlenek vagyunk.
2014. aug. 3. 07:48
 3/8 anonim ***** válasza:
ó he, jön helyettük másik 30. De tökmindegy mert ha el is viszed őket, úgy is visszajönnek. De lehet tetőre szerelhető ilyen galamb távoltartó "lándzsákat" szerelni. Beszéljétek meg a lakókkal, ha már úgy is van több aki nem szeretné őket ott tudni.
2014. aug. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csináljatok gyerekeket, akkor ez a kialvatlanság pitinek fog tűnni:))
2014. aug. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A galambok egész életüket 1 párral élik le, és bár nem emberek, ugyan olyan fájdalmat éreznek és a legfontosabb, hogy simán visszajönnek, illetve jöhetnek másikok. A legjobb megoldás a madárriasztó, vagy a füldugó.
2014. aug. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

3-mas.

Fent írtam, h a dróton és a fán nyomják.

Gyereket meg nem csinálunk, mert éhes is halna szegény.

2014. aug. 4. 13:35
 7/8 A kérdező kommentje:

Füldugót is próbáltam, de fáj a fülem tőle. No meg, ha mégis ennek ellenére elalszom kiesik és újra hallom és már menni is kell dolgozni... :(

Így is korán fekszem, ne is írjátok, h korábban dőljek le. Fél 9kor már általában ágyban vagyok ennél több időm nincs aludni.

2014. aug. 4. 13:36
 8/8 anonim válasza:

Nem cserélünk lakást? :DD Én sokkal szívesebben hallgatnám a galambokat, ugyanis megveszek a madarakért. :)) Üvöltsenek csak torkuk szakadtából egész éjjel, az az egyik legszebb hang a világon.


Irigyellek, itt nálunk ugyanis a részegeket kell hallgatni éjjel. Én meg ezért használok füldugót!! :)) Nekem is fáj a fülem, sőt a dobhártyám néha recseg, de nem tudok mit tenni, aludnom muszáj. Issszonyat rossz alvó vagyok. :( De ez szoc prob. :'((

2014. aug. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!