Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ki tud segíteni az alábbi...

Kuba Ilona kérdése:

Ki tud segíteni az alábbi kérdésben?

Figyelt kérdés
Segítség kellene. Van egy nagy sándor papagájom 14 éves. Nem tudom mi lett vele, elgyengült, feje lekókadt teljesen, nem eszik, hígat kakil. Lent fekszik a kalitka alján. Tegnap még nem volt semmi baja. Ha benyúltam étellel, akkor már csapott felém idáig, tehát nem kézen ülő. Most azt is megengedi, hogy cirógassam. Sajnos állatorvosra nincs keretem, ezért fordulok az itteni közösséghez, talán valaki tud segíteni. Köszönöm a választ előre is.

#gyógyulás #Cyrano #reményében.
2014. aug. 4. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hívjál fel pár állatorvost, a normálisabbja telefonon is próbál segíteni. Mondd, hogy csak több óra múlva tudod bárhova is elvinni, de nagyon aggódsz érte.
2014. aug. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán ha beírnád a kérdésbe hogy papagájról van szó, az néz ide akinek van.
2014. aug. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha állatorvosra nincs kereted, akkor búcsúzz el lassan a madárkától... Nem értem minek vesz madarat akinek nincs pénze rá, a madarat nem csak megvenni kell aztán le van tudva minden költség amit rá kellett fordítani. Pláne egy nagy sándorpapagáj nem olcsó madár, akkor volt rá keret, most meg hirtelen nincs pár ezer forint orvosra? (Mert feleannyiba sem kerülne szerintem egy látogatás a dokinál mint a madár ára. Legalábbis errefelé a madarakat kb. 3000 forintért megnézik, aztán nem tudom mennyi plusz költség kezeltetni is őket, de olyan nagyon sok csak nem lenne.)
2014. aug. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!