Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ha van egy ivarérett nagy...

Ha van egy ivarérett nagy sándor papagáj tojóm és ahhoz veszek egy ivarérett hímet akkor mikorra várható fióka?

Figyelt kérdés
Gondolok én itt arra hogy még most ősszel vagy csak jövő tavasszal lesz fióka!

2014. aug. 15. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hogy tartod. Kint a kertben tartott madaraknál nyilván tavasszal fog beköszönteni a gólya, már most nem nagyon költenek a vadi új párok, ha bent van fűtött helyen, akkor esetleg elképzelhető hamarabb is, ha megfelelőek a körülmények. Én egy hónapja állítottam össze egy párt, még nem nagyon udvaroltak, meg semmi, nagyon remélem, hogy tavaszra lesz itt valami.
2014. aug. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Egyébként bent lennének fűtött helyen!
2014. aug. 15. 22:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát egy nagy röpdében egy kis tojásos lágyeleséggel megtörténhet a csoda, próbáld meg, nem veszthetsz semmit, de ha esetleg tavasszal jön a gyerekáldás, gondolom az sem gond :)
2014. aug. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!