Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A papagájok kerti röpdéjének...

A papagájok kerti röpdéjének rácsát, milyen festékkel lehet lefesteni?

Figyelt kérdés

Feketére szeretném lefesteni, hogy kevésbé látszódjon, mint a szürke horganyzott drót.

Az eleve zöld színű ponthegesztett dróthálón PVC, vagy festék van?


2014. aug. 23. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem értek ehhez annyira de azt tudom hogy rengetegféle festék és hasonló ártalmas,mérgező nekik.

A gyári kalitkákból van olyan ami fehérre,stb van festve(mármint a rácsa) de azok is ártalmasak nekik mert még egy hullámos papagáj is le tudja rágni róla a festéket. De nem is kell róla lerágni mert a legkisebb karcolástól,stb sőt idővel csak úgy magától is lejön róluk a festék.

2014. aug. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A zöld dróthálón talán PVC van, azt percek alatt lebontják a madarak sajna. Próbálj meg nehézfém mentes festéket nézni, az lehet jó lehet, de nem mondom 100%-ra. Viszont nem muszáj lefesteni, hidd el a szürke dróton keresztül is elég jól látszódnak a madarak, nekem minden drótom simán van feltéve, és én sem meg ők sem panaszkodunk :)
2014. aug. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!